=- Sülük Faydaları -=

 

 

Boyun Ağrısı ve Sülük
Bel Ağrısı ve Sülük
Romatizma ve Sülük
Tansiyon ve Sülük
Şeker ve Sülük
Sivilce ve Sülük
Varis ve Sülük
Egzama ve Sülük
Migren ve Sülük
Damar Tıkanıklığı ve Sülük
Sedef Hastalığı ve Sülük
Deri Hastalıkları ve Sülük

Tıbbi sülüğün faydalarını saymakla bitiremeyiz. Sülük rahatsızlık olan bölgedeki kirli kanı emerken, o bölgeye salgıladığı enzimle tedavinin gerçekleşmesini sağlar. Rahatsızlık olan bölgenin durumuna göre bir veya birden fazla sülükle terapi yapılır. Sülüğün faydalarını bizden değil, sülük terapisi yaptıranlardan dinlenmenizi, onun gözlemlerinin neler olduğunu o kişiden öğrenmenizi tavsiye ederiz.


Sülüğün salgılarında 100’den fazla etkin madde olduğu tespit edilmiştir. Bu madde, kandaki pıhtılaşmayı ve dokulardaki tıkanmış kan miktarını azaltmada etkilidir. Sülüğün enzimindeki diğer maddeler, sülük ayrıldıktan sonra bile kanın hasarlı bölgede akmasını sağlayarak yeni damarların büyümesine ve mevcut damarların genişleyip daha fazla kan akışına uyum sağlamasına izin verir.


Sülük terapisi eklem hastalıkları, Damar hastalıkları, Eklem kireçlenmeleri, Migren ve gerilim tipi baş ağrıları, Sinir sistemine bağlı hastalıklar, Romatizmal hastalıklar, Panik atak, ödem, cilt ve deri hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığın şifa kaynağı konumundadır.